top of page

CUKRÁŘSKÝ TOP CAKE Maraton

Zdravíme všechny cukrářské nadšence!

 

Opět vás zveme na cukrářskou výzvu pořádanou Top Cake studiem. 

Naše maratony už znáte dlouho a za tolik let máme hezkou maratonskou komunitu. Pokaždé od vás dostávám spoustu vděčných zpráv, jak vás maratony baví, posouvají vpřed a že už se těšíte na další... Někomu pomohly najít lepší práci, jiným zase dodaly větší jistotu jít do vlastního podnikání, naučily vás doma péct dezerty na světové úrovni.

Velké díky patří všem lektorům, kteří souhlasili jít do toho se mnou, sdílí stejné hodnoty a jsou opravdu na špičce dnešní cukrařiny.

Přiznám se, že mi bylo trochu smutno, že poslední maraton již nebyl schopen splnit vaše náročná očekavání - jít dál a dál... Zdálo se mi, že série maratonů přišla do svého logického konce a přišel čas s maratony skončit.

V duchu jsem se vracela na začátek, tři roky zpět, zavzpomínala jsem na každý maraton a zeptala jsem se, proč jsem vlastně  začala maratony pořádat, co měly přinést?

Hlavním cílem před třemi lety bylo "nakopnutí" česko-slovenské domácí cukrařiny. Chtěla jsem ukázat více lidem, že moderní postupy, pomůcky a ingredience nejsou určeny jen pro cukráře z obrázků na Instagramu. Během maratonů se učastníci měli naučit různé cukrářské postupy na konkrétních receptech, zkusit zajímavé dezerty a seznámit se s  moderními trendy. A to vše formou hry, která nutí nejen si uložit recept do nekonečné sbírky receptů (určitě každý z nás takovou sbírku má :-) ale opravdu recept zkusit, ohodnotit, co se povedlo a co ne, zjistit příčinu chyby, poradit se s autorem receptu, inspirovat se výsledky ostatních účastníků.

Uvědomila jsem si, že přece to všechno může maraton plnit i nadále... být jen částí vaší cesty k něčemu dalšímu.

Každý den se v domácí kuchyni "rodí" nový cukrářský nadšenec, který chce vědět o cukrařině víc, chce vědět, jak se používají ingredience, jak se správně používá technické náčiní, chce se seznámit a najít společnou řeč s podobnými nadšenci. A pro ty je náš maraton jako stvořený :-)

Konceptem maratonu není udělat z vás špičkové cukráře, v takovém formátu to ani není možné. Maraton je jen odrazovým můstkem pro budoucí vývoj, pokud se chcete vzdělávat dále - je spousta dalších možností a příležitostí.

Maraton bude i nadále plnit to, k čemu byl původně zamýšlen: posune vás kupředu, dodá jistotu a sebevědomí, rozšíří obzory a seznámí se stejnými nadšenci. Pomůže vám od zimní únavy, zpestří život na mateřské dovolené, zachrání od vyhoření v práci.

 

Tak co, jdete do toho s námi? 

 

Tentokrát jsme pro vás připravili dvoufázový MaratonRestart.

Začneme první částí MaratonRestart/I, která se bude konat 26.02.-31.03.2024 pod mým vedením (Julie Alexovičové).

Připravila jsem pro vás pětitýdenní výzvu, během které zkusíme upéct 5 zajímavých dezertů, vyzkoušíme různé suroviny a různé cukrářské a pekařské techniky.

Druhá část MaratonRestart/II se bude skládat ze 6 receptů, které upečete pod vedením známých a zkušených cukrářů.

Infomace k druhé části zvěřejníme až po ukončení té první.

Obě části jsou na sobě nezávislé, registrace na ně probíhá odděleně, můžete se zúčastnit i pouze jedné části nebo obou. 

Přidejte se a pozvěte také své přátele!

Na MaratonRestart/I se mohou přihlásit všichni zájemci o pečení, začínající i pokročilí, a to jako ÚČASTNÍCI, nebo DIVÁCIPřipravili jsme pro Vás celkem 5 zajímavých úkolů, splněním kterých se můžete zlepšit v pečení, ale také  překonat sami sebe,  seznámit se s dalšími nadšenci a také si zasoutěžit o dárkové poukazy od sponzora Pastry.cz.

  

Každé pondělí pro Vás bude připraven recept s podrobným video návodem - a Vaším úkolem bude tyto postupy realizovat. Každý večer v uterý bude probíhat živé vysílání (live stream) v Instagramovém profilu výzvy, kde budeme probírat detaily ke každému receptu a odpovíme na vaše dotazy.

Cílem první části maratonu je naučit Vás různé cukrářské techniky na příkladech konkrétních receptů. Budu vám nápomocná po celou dobu trvání maratonu a budu se snažit poradit, jak to jen bude v mých silách.

Po splnění alespoň 4 zadání jako ÚČASTNÍK získáte možnost vyhrát dárkový poukaz od sponzora Pastry.cz. Výherce budeme vybírat losováním v závěru maratonu.

Zadání se bude počítat jako "odevzdané", pokud upečete výrobek a správně zveřejníte jeho fotografii na svém instagramovém profilu (přesné podmínky zveřejnění najdete vždy u každého zadání).

Zaregistrovat se můžou i ti, kteří se zatím necítí na soutěžení, ale chtějí patřit do naší velké skupiny nadšenců. Tito zájemci mohou získat přístup ke všem informacím jako DIVÁCI.

                                Další informace najdete na našem Instagramu @topcakestudio

Maraton probíhá na Instagramu, proto je před zakoupením vstupu důležité mít založený instagramový účet!
MaratonRestart/I bude obsahovat celkem 5 receptů.
Pro zařazení do losování o dárky potřebujete:

 
 • Přihlásit se jako ÚČASTNÍK a splnit registrační podmínky.
 • Splnit alespoň čtyři z pěti pondělních úkolů (na splnění každého úkolu bude jeden týden).

MaratonRestart1 foto5.png

ÚČASTNÍK

registrační podmínky​

 1.  Uhraďte registrační poplatek.

 2.  Přihlaste se ke sledování instagramových účtu @maraton_restart1 a  @topcakestudio

 3.  Začněte sledovat IG účet našeho sponzora @pastry.cz

 4.  Na svůj instagramovy profil přidejte příspěvek o našem cukrářském maratonu s fotkou maratonu a hashtagem #pecuvmaratonu

 5.  Pokud je Váš účet na Instagramu soukromý, změňte nastavení na "veřejný".

 • Plníte úkoly a soutěžíte o ceny

 • Přístup k receptům a videonávodům maratonu na 6 měsíců

 • Přístup na 6 měsíců k IG profilu maratonu @maraton_restart1 

 • Všechny recepty připravené k tisku

 • Během maratonu 7% SLEVA na nákup v e-shopu Pastry.cz 

 • Registrace je možná do 25.02.2024

 • Pokud potřebujete fakturu na IČ, tak neplaťte kartou. Svoje fakturační udaje zašlete prosím na topcakestudio@gmail.com

Registrace ukončena

DIVÁK

registrační podmínky​

 1.  Uhraďte registrační poplatek.

 2.  Přihlaste se ke sledování instagramových účtů @maraton_restart1 @topcakestudio @pastry.cz

 • Úkoly plnit nemusíte.

 • Přístup k receptům a videonávodům maratonu na 12 měsíců.

 • Přístup na 6 měsíců k IG profilu maratonu @maraton_restart1 

 • Všechny recepty připravené k tisku

 • Během maratonu 7% SLEVA na nákup v e-shopu Pastry.cz 

 • Pokud potřebujete fakturu na IČ, tak neplaťte kartou. Svoje fakturační udaje zašlete prosím na topcakestudio@gmail.com

CENA 1. části - 3590 Kč

IMG_3798_edited.jpg
bottom of page