Úrovně pokročilosti účastníků kurzů - jaký kurz si vybrat?

 

 

V naší nabídce najdete rozmanitý výběr kurzů pro začátečníky i pokročilé různého zaměření. Specializujeme se na zdobení dortů a cukrářských výrobků (cupcakes, cakepops,...). Na našich kurzech neučíme péct, ale zdobit a vyrábět cukrové ozdoby, květiny a figurky – všeho, co udělá z obyčejného dortu dle Vašeho oblíbeného receptu umělecké dílo.

 

Jestliže Vás zaujaly dorty potahované a zdobené fondánem a chcete si to vyzkoušet, doporučujeme začít kurzem zdobení dortů pro začátečníky. Na tomto kurzu se seznámíte se základy potahování dortů, jak připravit dort, aby byl dokonale hladký a přesný. Naučíte se dělat jednoduché ozdoby nebo postavičky. Téma zdobení se vždy snažíme přizpůsobit například svátkům, které jsou právě aktuální, například Vánoce, Velikonoce apod.

 

Po absolvování tohoto kurzu můžete pokračovat kurzem modelování postaviček (tyto kurzy také mají několik úrovní obtížnosti), případně můžete zkusit kurz modelování květin pro začátečníky.

 

Kurzy pro začátečníky jsou vhodné pro každého, kdo chce se dozvědět více o cukrářských pomůckách, potahovacích hmotách, barvách a správných technikách jejich použití při zdobení dortů. U tvorby květinových ozdob se seznámíte s technikou modelování květin, jak používat barvy a jak správně barvit květiny, aby působily realisticky.

 

Jestli Vás zaujaly kurzy modelování květin a nemáte žádnou zkušenost s modelováním na drátkách, opravdu doporučujeme začít kurzem pro začátečníky (s jednou hvězdičkou). Na tomto kurzu se naučíte základním principům modelování, které již na jiných kurzech neprobíráme. Ostatní kurzy modelování květin jsou zaměřeny na konkrétní druhy rostlin podle názvu kurzu.

 

Důležitou součástí naší nabídky kurzů jsou kurzy modelování 3D dortů. Tyto dorty jsou velice oblíbené u dětí a jsou ideální, jestliže chcete opravdu ohromit a překvapit hosty na Vaší oslavě. Na kurzech se kromě standardních postupů dozvíte také hodně tipů a netradičních řešení.

 

I když se nehodláte stát cukrářkou nebo cukrářem a dorty chcete dělat jenom příležitostně, myslíme, že si kurz užijete a doma Vaše rodina určitě ocení výsledek Vaší celodenní práce.
Kurzy pro začátečníky jsou označeny jednou hvězdičkou.

 

Pro ty, kdo již zkouší modelovat a zdobit dorty a má spoustu otázek nabízíme kurzy pro středně pokročilé. Na nich Vám pomůžeme zdokonalit techniku práce a vždy se dozvíte něco nového a zajímavého. Teto kurzy jsou označený dvěma hvězdičkami. Téma kurzu vždy měníme podle zájmu účastníků. Jestliže ze Vám nějaký kurz líbí, neváhejte a hned si rezervujte místo, protože tyto kurzy se většinou neopakují.

 

Dále nabízíme kurzy pro pokročilé, ty jsou označené třemi hvězdičkami. Na tyto kurzy se doporučujeme přihlásit teprve po absolvování alespoň jednoho kurzu stejného zaměření z úrovně středně pokročilých. Jsou většinou dvoudenní a velice intenzivní. Na těchto kurzech klademe důraz na Vaši kreativitu a pomůžeme Vám udělat to, o čem si myslíte, že nikdy nedokážete:-) Samozřejmě I tady Vám otevřeme všechna dvířka a zase se dozvíte něco nového.

 

...návrat na nabídku kurzů