Květen 2014 – Kurz modelování květin pod vedením Alana Dunna

V květnu 2014 se v TopCake Studiu v Praze konal kurz modelování květin pod vedením jednoho z nejlepších mistrů v modelaci květin. Alan Dunn stál u zrození této techniky a spolu se svými kamarády vymyslel postupy nebo pomůcky, které se nám teď zdají samozřejmé.

Napsal desítky knih věnovaných modelování květin a zdobení dortů. Myslím, že každý, kdo v současnosti podlehl kouzlu cukrářství, má ve své sbírce alespoň jednu z jeho knih. A je nám velkou ctí, že Alan navštívil i naše studio. I když jsem byla na jeho kurzech několikrát v zahraničí, moc jsem si přála, aby i jeho fanoušci tady v Česku a na Slovensku měli možnost se s ním seznámit osobně a prožít nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru, kterou můžete zažít jen na kurzu ve společnosti stejných nadšenců jako jste sami. Slyšela jsem názory, že stačí mít jeho knihy a naučíte se všechno sami, nemusíte chodit na kurzy… je to velký omyl. Na kurzu uvidíte detaily a triky, které v knihách nenajdete, stačí se pořádně dívat.

V Praze měli účastníci možnost navštívit dva kurzy: Orchidej cattlea, tuberoza, jam čínský a Violka tříbarevná, lichořeřišnice, mochyně, zvonek. Kromě samotných kytic a hezkých vzpomínek si účastníci z kurzu odnesli také certifikát o absolvovaní kurzu, společné foto s Alanem a autogram do vlastní knihy od Alana.

Na konci května 2015 TopCake Studio organizuje další kurz pod vedením Alana Dunna, tentokrát na Slovensku, v Bratislavě. Moc se těšíme na velkou akci

Julia


Nejnovější příspěvky